1511 - Huggblock restaurangmodell

786132

HUGGBLOCK, restaurangmodell, block i björk, underrede i furu, låsbara gummihjul, 1900-talets andra hälft, höjd ca 84, 51 x 51 cm

Bruksslitage, avslag

Diverse, Kök, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (26 bud)
0
5 000
6164612
4 600
6163460
4 400
6163021
4 200
6161770

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK: