1393 - Certina NewArt herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
786103
 
Beskrivning

CERTINA, armbandsur, NewArt, 14 k guld, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, cal 25-651, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 33,5 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet
 
 
 
Föregående bildNästa bild
1393 - Certina NewArt herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (18 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
0
2020-08-23 12:33:14
2 200
6155350
2020-08-20 22:46:18
2 200
6164354
2020-08-23 06:43:08
2 000
6155350
2020-08-20 22:46:18
1 900
6161077
2020-08-22 08:26:06
1 800
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-08-23 kl 12:33
Slutpris SEK:
2 200
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 000
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK