1656 - Diverse köksredskap

786095

REDSKAP och FÖREMÅL för kök, 50 - 60 delar, olika redskap, bestick och föremål av olika typer, funktioner, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1656 - Diverse köksredskap

Budhistorik

0
2020-08-23 15:23:42

2020-08-23 kl 15:23
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK: