1654 - Köksknivar

786084

KNIVAR, klyvare, yxor, hackare, 17 delar, smide, stål, trä, 1800-/1900-tal

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1654 - Köksknivar

Budhistorik (20 bud)
0
6161777
1 400
6164069
1 300
6161777
6156575

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK: