1390 - Omega herrarmbandsur

786068

OMEGA, armbandsur, stål, ca 1947, manuell, plexiglas, boettnr. 8821, 13322 (Denisteel, made in England), verknr. 11151611, 30T2.PC, fixoflexlänk, diameter 33 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

1390 - Omega herrarmbandsur

Budhistorik (23 bud)
0
7 200
6164977
6 400
6156745
6 200
6162858
6 000
6156745
5 800

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK: