1505 - Kopparföremål 1800-1900-tal

785922

KOPPARFÖREMÅL, 14 delar, bl a värmeflaska, romboid fiskgryta, slevar, lanterna, 1800-/1900-tal

Bruksslitage

Diverse, Hem, Gamla kassan, Källaren, Metall, Metall

Budhistorik (5 bud)
0
600
6117180
600
6164717
550
6117180
500
6164714
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK: