1649 - Blomkrukor tidigt 1900-tal

785907

BLOMKRUKOR / YTTERFODER, 8 st, varav 4 med fat, flintgods, omkring 1900, höjder ca 10 - 21 cm

Bruksspår, krackeleringar, missfärgningar och nagg kan förekomma

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (21 bud)
0
2 400
6157957
2 400
6155368
6144675
6155367
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: