1504 - Arthur Percy assietter

785903

ARTHUR PERCY, (37) assietter (22 + 3 + 12 st) svartglaserat flintgods, Gefle porslinsfabrik, 1900-talets första hälft

Bruksspår, nagg kan förekomma

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser, Gamla kassan, Källaren

1504 - Arthur Percy assietter

Budhistorik (16 bud)
0
1 900
6164149
1 900
6163301
1 800
6164145
1 700
6163301
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK: