1503 - Emaljföremål

785898

EMALJ, 17 delar; 3 kärl med och 2 utan lock, stekgryta, hinkar, handdukshängare m m, 1900-tal

Bruksslitage, avslag kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1503 - Emaljföremål

Budhistorik (5 bud)
0
900
6145954
6165109
750
6145954
600
6165062
550

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK: