1385 - Omega Seamaster herrarmbandsur

785540

OMEGA, armbandsur, Seamaster, guld på stål, ca 1954, automatisk, plexiglas, boettnr. 2846-2848, verknr. 14886767, cal 501, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfälllet, SAV garanterar ej funktionen, stötskador, defekt läderarmband, slitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (22 bud)
0
10 000
6155087
5 600
6157165
5 400
6155087
3 800
6093065
3 600

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK: