1384 - Breitling herrarmbandsur

785535

BREITLING, armbandsur, krom, 1940-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 444723, cal Venus 170, läderarmband med spänne i vitmetall (ej original), diameter 32 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (25 bud)
0
8 200
6164719
7 000
6157154
6 800
6162863
6 600
6157154
6 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
8 000