1381 - Certina herrarmbandsur

785520

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.136, cal 25-66, läderarmband, originalspänne i gulddoublé, diameter 33,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, gravyr

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

1381 - Certina herrarmbandsur

Budhistorik (13 bud)
0
3 200
6131108
3 200
6107792
6091165
2 800
6107791
2 600

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK: