1377 - Jaeger-LeCoultre reseur

785511

JAEGER-LECOULTRE, reseur, 1900-talets mitt, manuell, mineralglas, 8 dagars gångreserv, läderklädd, 100x63x24 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, fodral med slitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (25 bud)
0
2 600
6137599
2 600
6164903
2 400
6137599
6164898
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK: