1376 - Hermes herrfickur

 
 
 
Auktionsnr
785504
 
Beskrivning

HERMÈS, fickur, gulddoublé, 1960-tal, manuell, plexiglas, world timer, cal Peseux 330, diameter 51,8 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet
 
 
 
Föregående bildNästa bild
1376 - Hermes herrfickur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (22 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
0
2020-08-23 12:24:10
6 000
6164712
2020-08-23 09:14:21
3 600
6154179
2020-08-20 19:53:23
3 400
6154179
2020-08-20 19:53:23
2 800
6120460
2020-08-06 15:26:20
2 600
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-08-23 kl 12:24
Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
4 000
 
Stockholms Auktionsverk Online