1502 - Klädhängare / -krokar

785495

KLÄDHÄNGARE / -KROKAR, 2 st, 1 bronserad, 1 förnicklad, tidigt 1900-tal,

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1502 - Klädhängare / -krokar

Budhistorik (5 bud)
0
6163756
500
6164218
450
6163756
6156156

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK: