1500 - Ljuster och vette

785493

LJUSTER och VETTE, smide och trä respektive bemåad kork och trä, 1800-/1900-tal, längd ca 120 respektive 30 cm

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Källaren

1500 - Ljuster och vette

Budhistorik (7 bud)
0
6164941
650
6164176
600
6164935
550
6164176
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK: