1498 - Golvvas Herman Kähler

785284

HERMAN KÄHLER, golvvas, trattformad, glaserat lergods, tidigt 1900-tal, märkt HAK, höjd ca 65 cm

Bruksspår, lagad skada med klamrar, fotnagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Källaren, Diverse

1498 - Golvvas Herman Kähler

Budhistorik (27 bud)
0
3 400
6164259
3 400
6164091
3 200
6164258
6164091
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK: