1646 - Bak-/aladåbformar

785273

FORMAR, 7 delar, lergods, flintgods, porslin, för mat och bak, 1800-/1900-tal

Bruksspår, någon nagg kan förekomma

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gården

1646 - Bak-/aladåbformar

Budhistorik (17 bud)
0
1 300
6136988
6163445
6136988
6163444
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK: