1495 - Brödvaggor

785206

BRÖDSKÄRARE, s k brödvaggor, 4 st, gjutjärn, trä, stål, märkta bl a Ginge och Raadvad, 1900-talets första hälft, höjder 15 - 25 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1495 - Brödvaggor

Budhistorik (6 bud)
0
650
6164307
650
6161781
600
6161781
450
6160604

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK: