1494 - Takkrona barockstil

785200

TAKKRONA, barockstil, betsad ek, svärtat smide, 6 ljusarmar, 3 dolda ljuspunkter, 1900-tal, höjd ca 75, Ø 75 cm

Slitage, korrosion, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor, Gamla kassan, Källaren

1494 - Takkrona barockstil

Budhistorik (8 bud)
0
1 600
6164876
1 600
6164784
6164784
550
6162148
500

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK: