1492 - Restaurangsymbol 1900-tal

785186

SKYLT, tredimensionell, till restaurang, bemålad och bronserat papier maché, föreställande druvklasar och putti, 1900-talets första hälft, höjd ca 53 cm

Visst slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (11 bud)
0
3 400
6159232
6164900
1 900
6159232
1 300
6160787

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK: