1642 - Antika skärmaskiner

785162

SKÄRMASKINER, 2 st, bemålat gjutjärn, emalj, märkta Westfalia respektive Primus, tidigt 1900-tal, höjd 19, 34 x 33 respekive höjd 27, 49 x 32 cm

Bruks- pch åldersrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1642 - Antika skärmaskiner

Budhistorik (6 bud)
0
850
6164525
850
6163891
6164522
6163891
600

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK: