1491 - Mässingsgrytor 1800-tal

785156

GRYTOR, 2 st, mässing, 3 ben, spetsiga hänklar, 1800-tal, höjd ca 22, Ø 32 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren, Metall

Budhistorik (17 bud)
0
1 700
6163287
6164435
1 400
6163287
6155520

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: