936 - Vattenbad 1800-tal

785155

VATTENBAD, 2 delar, mässing, 1800-tal, höjd ca 9, 54 x 32 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök, Metall

936 - Vattenbad 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
0
9 000
6157093
2 400
6151227
6156198
6151227
1 900

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK: