1490 - Skrin 1800-tal

785151

SKRIN, kassaskrinsmodell, smide och punsad mässing, senare inredning i trä, 1800-talets andra hälft, höjd ca 17, 39 x 25 cm

Bruksslitage, senare inredning

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1490 - Skrin 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
0
4 400
6147310
4 400
6159057
4 200
6147310
3 200
6146182

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK: