1489 - Antika råttfällor

785144

RÅTTFÄLLOR, 2 st, bur i smide samt modell i furu, 1800-/1900-tal, höjd 20, 33 x 20 respektive höjd 22, 19 x 20 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage, korrosion

Diverse, Hem, Gamla kassan, Källaren

1489 - Antika råttfällor

Budhistorik (19 bud)
0
1 900
6165030
1 600
6161045
6161045
1 400
6155965
1 300

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK: