Michael Byron Mindfields

785140

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 96", signerad och daterad på baksidan Amsterdam 89, mixed media/works on paper, ca 24x18 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 1

Michael Byron Mindfields

Budhistorik (8 bud)
6191309
6188857
6186395
6183634
6180221
750

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.