Michael Byron Mindfields

785133

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 24", signerad och daterad på baksidan 90, mixed media/works on paper, ca 24x18 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Michael Byron Mindfields

Budhistorik (5 bud)
6190637
6189617
6188837
6179589
750
6173597
700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.