Michael Byron Mindfields

785127

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 91", signerad och daterad på baksidan Amsterdam 90, mixed media/works on paper, ca 24x18 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Michael Byron Mindfields

Budhistorik (2 bud)

6188836
6179578

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.