1487 - Kaffeattiraljer 1800-/1900-tal

785121

KAFFEATTIRALJER, 3 delar, kafferostare med vev, plåt; kaffekvarn, mahogny och gjutjärn; enkel kafferostare med skaft, plåt, 1800-/1900-tal

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (3 bud)

0
750
6163535
6160600
6135447

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK: