935 - Rotisserie / grillspettsroterare 1800-tal

785112

ROTISSERIE, gjutjärn och plåt, mekaniskt uppdragsverk, märkt "Capdet & Lefebre Perpignon", sent 1800-tal, höjd ca 44 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (13 bud)
0
6091256
6161137
6091256
950
6161136
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: