934 - Rotisserie / grillspettsroterare

785110

ROTISSERIE, 2 delar, gjutjärn och plåt, med uppdragbart verk, märkt FUF, samt spetthållare på trefot i gjutjärn, sent 1800-tal, höjder ca 37 cm

Bruksslitage, spett saknas

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (13 bud)
0
6160281
6156721
6160278
6156721
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
1 800