Michael Byron Mindfields

785101

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 48", signerad och daterad på baksidan Amsterdam 90, mixed media/works on paper, ca 24x18 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 1

Michael Byron Mindfields

Budhistorik (6 bud)
6184452
6184450
1 800
6184448
1 600
6179566
750
6173578
700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.