1486 - Picknickkorg-/väska

785083

PICKNICKKORG / -VÄSKA, flätad pil, med inredning/tillbehör i porslin och metall, 1900-tal, höjd 22, 63 x 41 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1486 - Picknickkorg-/väska

Budhistorik (22 bud)
0
3 200
6126856
6159549
1 900
6126856
1 800
6157947
1 700

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: