1641 - Mässingsföremål

785080

OBJEKT / FÖREMÅL, 15 st, mässing, olika modeller, stilar, funktioner, ålder och skick, 1900-/2000-tal

Varierande slitage, ärgningar

Diverse, Hem, Gamla kassan, Gården, Metall, Metall

1641 - Mässingsföremål

Budhistorik (6 bud)
0
550
6140636
550
6083153
500
6112058
450
6083153

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK: