1485 - Metallföremål

785076

FÖREMÅL, 13 st, i olika metaller, olika föremål, modeller, stil, ålder och skick, bl a korgmönstrad plåtask, glassform i tenn, färskostformar i plåt

Varierande slitage, skador, korrosion

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1485 - Metallföremål

Budhistorik (9 bud)
0
6164575
6156271
6164570
6156271
750

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: