1480 - Oidentifierad konstnär (1900-tal

785062

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), uppenbarelsescen, olja på duk, ca 117 x 90 cm

DUBBEKOLLA EV SIGNATUR

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (9 bud)
0
900
6152559
900
6152430
850
6126365
6152427

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK: