1479 - Ove Persson oljemålning

785060

OVE PERSSON (född 1925), kalas, signerad Ove Persson, daterad 1981, olja på pannå, ca 65 x 80 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (10 bud)
0
4 800
6163848
2 800
6160219
2 600
6143575
2 400
6151037

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK: