1640 - Stolar nyrenässans

785058

STOLAR, 21 st, nyrenässans, betsad, träskuren ek, pergamoidsitsar, 1800-/1900-tal, höjd ca 105, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

1640 - Stolar nyrenässans

Budhistorik (33 bud)
0
10 500
6161500
8 200
6164664
8 000
6161500
7 200
6164139
7 000

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
5 000