Michael Byron Mindfields

785028

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 20", signerad och daterad på baksidan Barcelona 89, mixed media/works on paper, ca 24,5x17 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Michael Byron Mindfields

Budhistorik (3 bud)

6188830
6179572
750
6173580
700

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.