1638 - Stolar nyrenässans

785019

STOLAR, 4 st, nyrenässans, betsad träskuren ek, 1800-/1900-tal, höjd ca 105, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

1638 - Stolar nyrenässans

Budhistorik (4 bud)

0
6163842
6118749
6163841
6118749

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK: