1022 - SKÅP 1700-/1800-tal

784928

SKÅP, senbarock, överdelen med vitrin i plåt, mässing och glas, nederdelen, senbarock, fanerad med valnöt, 1700-/1800-tal, ej ursprungligen sammanhörande delar, höjd ca 208, 75 x 49 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

1022 - SKÅP 1700-/1800-tal

Budhistorik (46 bud)
0
13 000
6159886
12 000
6159792
11 500
6159767
11 000
6154275
10 500

Slutpris SEK:
13 000
1 342 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
6 000