1477 - Skylt bemålat trä

784829

SKYLT, bemålat trä, med kursiv text: Tålamod övervinner allt, 1900-tal, ca 34 x 131 cm

Proveniens
S:ta Maria Mentalsjukhus, Helsingborg

Brukspår, smärre färgbortfall

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1477 - Skylt bemålat trä

Budhistorik (36 bud)
0
5 400
6165104
5 400
6165073
5 200
6159274
5 000
6165045
5 000

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK: