1476 - Barnstol till matbord

784825

BARNSTOL, matbordshöjd, svarvad björk, björkplywood, 1900-talets första hälft, hopfällbar till egen stol med matbord, höjd ca 98, sitthöjd 63 cm

Bruksslitage

Möbler, Barnmöbler, Gamla kassan, Källaren

1476 - Barnstol till matbord

Budhistorik (4 bud)

0
6163015
450
6149780
6147217
6096855

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK: