1475 - Byrå / skänk

784817

BYRÅ / SKÄNK, betsad mahogny, 15 lådor i olika storlekar, 1 dörr/lucka, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 94, 135 x 35 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

1475 - Byrå / skänk

Budhistorik (4 bud)

0
3 200
6153490
6164960
6153490
6151392

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: