1472 - Serveringsbord / sideboard mahogny

784796

SERVERINGSBORD / SIDEBOARD, fanerat i mahogny, tråg, 2 lådor, underhylla, ca 1900, höjd ca 95, 104 x 46 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (23 bud)
0
7 800
6161330
6 200
6164693
6 000
6161330
5 200
6163395
5 000

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK: