1471 - Etagere

784793

ETAGERE, betsad ek, 3 hyllor, 1 låda, 1800-/1900-tal, höjd höjd ca 107, 46 x 40 cm

Bruksslitage, torrsprickor

Möbler, Hyllor, Gamla kassan, Källaren

1471 - Etagere

Budhistorik (15 bud)
0
1 300
6164954
6164991
6164954
950
6164986
900

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK: