1769 - Karmstol barockstil

784767

KARMSTOL, barockstil, bonad, träskuren björk, klädsel i sammetstextil, 1800-/1900-tal, höjd ca 132, sitthöjd 40 cm

PROVENIENS: Rosendals slott, Skåne

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

1769 - Karmstol barockstil

Budhistorik (19 bud)
0
1 900
6162459
1 600
6158211
6162458
6158211
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK: