1467 - Golvur 1700-tal

784763

GOLVUR, fodral i bonad ek, urtavla i mässing med försilvrade delar, märk Francis Moore, höjd ca 205 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Gamla kassan, Källaren

1467 - Golvur 1700-tal

Budhistorik (1 bud)

0
450
6158519

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK: