1462 - Saltglaserad tunna

784736

TUNNA, saltglaserat stengods, kaggemodell, 40 l, 1900-talets första hälft, höjd ca 68, Ø 50 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Källaren, Diverse

1462 - Saltglaserad tunna

Budhistorik (16 bud)
0
1 800
6163490
1 600
6163816
6163490
6160447

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK: